Hakkımızda

Ürün Portföyümüz

S&R Sit and Reach® bir KSA Kids Sports Academy® markasıdır. 2011 yılında kurulmuştur. 2012 yılından itibaren de Spor Sektöründe genişlemesini yeni il temsilcilikleri ile birlikte yoğunlaştırmıştır. Bugün Spor ve Egzersiz Fizyolojisi faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Ürün yapısının geniş olması, müşteri yapısının da geniş olmasını beraberinde getirmiştir. Firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşterilerine en iyi kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunmaktadır. Ürün Portföyünün oluşturulmasında müşteri istek, arzu ve görüşleri önemli yer tutmaktadır.

Ürünler seçilirken ürün markalarının bilinen, kullanımı yaygın olan, kolay ve pratik kullanımlı, problem çıkarmayan, bilimsel alt yapısı oluşmuş, uluslar arası kalite standartlarına sahip olan ürünler tercih edilmektedir.

Satış sonrası teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin Kullanım Kılavuzları bulunmaktadır, Profesyonel Ürünlerde “demo” ve “eğitim” olanakları Firmamızca sunulmaktadır.

Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı fuarlar, kongreler ve mesleki sektörel toplantılara katılarak teknolojik ve diğer gelişmeleri yakinen takip eder, bu konuda müşterilerini de bilgilendirir.

Ürün kalitesi ve müşteri kalitesi ile dikkat çeken Firmamız, hizmet kalitesi ile de sizlere hizmet etmekten kıvanç duymaktadır.

Firmamız

KSA Kids Sports Academy’nin yıllara dayanan bilgi ve birikiminin ışığında uzman eğitmen kadrosunun yanı sıra çocuklarımızın zihinsel,ruhsal ve fiziksel gelişimlerinin bilimsel olarak takip ve ölçümüyle sosyal, beceri sahibi, mutlu, sporsever bireyler yetiştirmektir.

 7’den 70’e spor kültürü edinmiş, bilinç ve yaşam düzeyi yüksek bir toplum adına akademik bilgi ve uygulamadaki tecrübesiyle KSA Kids Sports Academy eğitimin markasıdır. KSA Kids Sports Academy bireylere sağlıklı, zinde bir yaşam, sosyalleşebilecekleri kaliteli bir ortam, özgüven, saygı, paylaşım, cesaret, mücadele, dürüstlük gibi insani vasıfları çocuklarımıza kazandırabilecek onlarca imkan sunabilmek; kurumumuzun görev ve sorumluluğudur.

Ekibimiz ve Danışmanlarımız

Chicago Roosevelt University’deki spor bilimlerine ilişkin çalışmalara katkıda bulundu.Gençlik ve Spor Bakanlığı ve MEB için birçok projede (Eurofit, Sağlık ve Spor Programı, Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi) başkanlık yapmıştır. KKTC futbol fedarasyonu yönetim kurulundadır.
Yrd. Doç. Dr. Nazım BURGUL
Yrd. Doç. Dr. Nazım BURGUL
Yakın Doğu Üniversitesi BESYO Müdür Yrd.
Üç uluslararası dergide hakemlik yapıyor. 4 kitap, 26 ulusal ve uluslararası kongrede bildiri ve 8 uluslararası dergide çalışmaları bulunmaktadır. 2002 yılında Antalya’da düzenlenen 7. Spor Bilimleri Kongresinde “En iyi Sözel Bildiri” ödülünü aldı. 2003-2011 yılları arasında YDÜ, Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında 10 tez danışmanlığı ve 16 kez tez jürisine katılmıştır.

Doç. Dr. Cevdet TINAZCI
YDÜ. Spor Anabilim Dalı Başkanı
Boğaziçi Üniversitesi Kimya Öğretmenliği Bölümüne 1986 yılında birinci sırada girdi. 2004-2012 yılları arasında Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumlarında Okul Müdürü ve Genel Müdürlük yaptı. Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümünde Lisans ve Yüksek Lisans dersleri verdi.

Dr. Arif KIRKIÇ
Özel Bilgiçağı Koleji Kurucu Müdürü
Fenerbahçe Spor Kulübü Okullarının kuruluş aşamasında görev almış ve 7 yıl yöneticilik görevinde bulunmuştur. Acıbadem Üniversitesinde Eğitim Danışmanı olarak görev yapmış ve” Etkili İletişim” dersleri vermiştir. “Eğitimde Farklı Bakış “ programının tasarımcısıdır.

Hayati OKTAY
Fenerbahçe TV Eğitim Programları Danışmanı
T.C hentbol süper lig takımı olan Beşparmak spor kulübünün antrenörlüğünü yürütmektedir. Spor dairesi yönetim kurulu üyeliği ve KKTC Hentbol federasyonu teknik komite üyesidir.

Turgut KARAMANOĞLU
Yakın Doğu Üniversitesi Akademik Personel
Yakın Doğu Üniversitesi büyükler güreş takımını 5 yıl üst üste lig şampiyonu yaptığından dolayı olimpizm ödülüne layık görüldü. Çeşitli yaş kategorilerinde 39 kez güreş dalında şampiyonluk kazandırmıştır.

Erhun TEKAKPINAR
KKTC güreş milli takım antrenörü